Dania główne     Śniadania/kolacje     Zdrowe przekąski     Soki    

Górka & Kulka

Takie wpisy umieszczam zazwyczaj na Instagramie, jednak dziś moje konto zostało skradzione i przypuszczam, że w najbliższym czasie nie będę miała do niego dostępu :( Dlatego dziś recenzja kawiarenki będzie tutaj :)

Chcecie poznać przyjemną kawiarenkę? Zapraszam do poczytania :)
 Są takie miejsca...

Są takie miejsca, gdzie po dłuższym spacerze na mrozie miło jest ocieplić się przy ciepłym napoju w przyjaznej atmosferze. My znaleźliśmy takie miejsce będąc w Gorzowie.

Przyszliśmy tu na deser, jednak najpierw chcieliśmy rozgrzać się przy czymś ciepłym. Zamówiliśmy więc po herbacie.

Herbaty zostały nam bardzo ładnie podane. Wszystkie dodatki znajdowały się w osobnych pojemniczkach, tak więc można było je dawkować w miarę upodobania. Po herbatce zaś przyszedł czas na lody. I chociaż nastawiliśmy się na deser, to nasze pełne brzuchy zastrajkowały i pozwoliły na spróbowanie jedynie małej porcji. To, co otrzymaliśmy, zaskoczyło nas lekko, bowiem pojedyńcza porcja była dosyć solidna, podana w małej miseczce z wafelkiem na górze.

Smak "porzeczka z Martini" - pyszności! Wreszcie w lodach poczułam smak prawdziwego alkoholu, a nie aromatycznych, sztucznych dodatków. 

W miejscu tym można wybierać w sorbetach czy lodach śmietankowych o ciekawych smakach. Lody przygotowywane są na miejscu, a każdego dnia znajdziecie inny smak :) Do tego znajdziemy tu tosty, gdyby trzeba było delikatnie posilić się przed słodkościami ;)

Co to za miejsce? 
Kawiarnia z "normalnym" klimatem. Nie ma tu pretensjonalnych dekoracji, nie trzeba się stroić na wyjście do tego miejsca. Przychodzą tu rodzice z dziećmi, pary, osoby w średnim wieku, artyści z różnym sprzętem, turyści z plecakami... Poczujecie się tu całkiem "na luzie" ;)

Gdzie?
Gorzów Wielkopolski
ul. Sikorskiego 126

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny :)